top of page

מהפכה בעולם השיווק: הפתרון החדשני שישנה את העסק שלך.
גלי כיצד להשיג תוצאות מרשימות באמצעות תוכן שיווקי בזמן שיא, באמצעות בינה מלאכותית

בחודשים האחרונים, עולם השיווק עבר מהפכה של ממש, הזניק הכנסות של עסקים ועזר לכל בעל עסק לשבור את המחסומים של שיווק מסורתי ולבנות מערך שיווקי חכם ויעל שדורש אפס השקעה בכוח אדם 

בינהמלאכותית.jpg

Hello AI.

בחודשים האחרונים, השקעתי מאמצים רבים בלחקור ביסודיות את שפת הבינה המלאכותית, במיוחד בהקשר של התחום בו אני מצטיינת שנים רבות - פיתוח תוכן ואסטרטגיות שיווק דיגיטליות חדשניות ופורצות דרך עם שפע של יצירתיות.
ועכשיו, אני גאה לבשר שפיתחתי מתודולוגיה המשלבת בינה מלאכותית שמסוגלת לייצר תוכן שיווקי בשליש מהזמן הנדרש בדרך כלל.

בינה מלאכותית.jpg

Ai with me.

אז מה אני מציעה? תוכנית ליווי איך ליצור תוכן שיווקי באופן שמתאים למטרות העסק ולקהל היעד שלך

בינה מלאכותית.jpg

נכין "סל" של תכנים לפי האסטרטגיה שנבנתה יחד איתך

ai.jpg

נכיר את הקנבה ונבנה שפה ויזואלית אחידה

בינה מלאכותית.jpg

נכיר כלי בינה מלאכותית שיעזרו ליצור תכנים טקסטואליים וויזואליים ונלמד איך "מדברים" עם הבינה המלאכותית

בינהמלאכותית.jpg

נלמד את האסטרטגיה המתאימה ונבנה תכנית תוכן מדויקת לקהל היעד

ולמי שלא מכיר אותי...

נעים להכיר, יפית בשבקין, 

מאז שהתחלתי את דרכי כצלמת מסחרית ויוצרת תוכן ויזואלי לפני למעלה מעשור, תמיד האמנתי בכוחה של חשיבה יצירתית ככלי להצלחה עסקית. לאורך השנים, פיתחתי שיטות ייחודיות המשלבות עקרונות מעולם הצילום והעיצוב, במטרה לסייע לאנשים ועסקים לפתח את הפוטנציאל היצירתי הטמון בהם.

אחד הכלים המרכזיים שפיתחתי הוא מודל ה-FLAIR, גישה ייחודית לטיפוח חשיבה יצירתית המבוססת על ניסיוני רב השנים בתחום הצילום והמחקר. באמצעות סדנאות, הדרכות ומנטורינג, אני מסייעת לאנשים מכל רקע להפיק את המרב מהיצירתיות הטבעית שלהם, ולהפוך רעיונות למציאות ויזואלית מרשימה.

כיזמית ויועצת לעסקים קטנים, אני מביאה את הידע והניסיון שלי כדי לעזור למותגים להעביר את המסר שלהם בצורה ויזואלית מרתקת, בין אם בתמונות סטילס או בסרטונים קצרים. אני מאמינה כי שילוב של תוכן מעורר השראה ואסטרטגיה שיווקית מושכלת הוא המפתח להצלחה בעידן הדיגיטלי.

בנוסף לעבודתי המקצועית, אני תמיד מחפשת דרכים לתרום ולהעצים את הקהילה סביבי. זוהי תפיסת עולם המהווה נדבך מרכזי בכל פעילויותיי העסקיות והאישיות.

עם הזמן, הבנתי שהדרך שלי היא לחלוק את הידע והכלים שפיתחתי עם קהל רחב יותר. וכך נולד הרעיון ליצור תוכן דיגיטלי שיאפשר לי להגיע לכל אדם המעוניין לפתח את החשיבה היצירתית שלו, בקלות ובמהירות.

אך למרות הניסיון והמומחיות שצברתי, תהליך יצירת התוכן הדיגיטלי היה ארוך ומפרך. נדרשו שעות רבות של תכנון, צילום, עריכה וכתיבה כדי להפוך את הידע שלי למוצר מוגמר ומלוטש.

ואז, בדיוק כשהתחלתי לחשוב שאין דרך לקצר את התהליך, נחשפתי לטכנולוגיה פורצת דרך ששינתה את כל מה שידעתי על יצירת תוכן דיגיטלי...

הטכנולוגיה החדשה, המבוססת על בינה מלאכותית, אפשרה לי ליצור תכנים באיכות גבוהה תוך זמן קצר בצורה יוצאת דופן. פתאום, מה שלקח שבועות של עבודה קשה, ניתן היה להשיג בימים ספורים, תוך שמירה על הסטנדרטים הגבוהים ביותר.

וכעת, לראשונה, אני נרגשת לשתף את השיטה המהפכנית הזו עם יוצרי תוכן ובעלי עסקים אחרים, כדי שגם הם יוכלו להפיק את המרב מהזמן והמשאבים שלהם, וליצור תוכן שיווקי מעורר השראה בקלות ובמהירות שלא תיאמן.

להורדת המדריך המעשי
כיצד להשתמש בבינה מלאכותית ליצירת תוכן שיווקי לבעלי עסקים

Call 

123-456-7890 

Email 

Follow

  • Facebook
  • Twitter
  • LinkedIn
  • Instagram
בינה מלאכותית.jpg

AI. get in touch

תודה שפנית אליי!

bottom of page